Czy można zadbać o bhp po godzinach? - o ppoż

bhp wołomin

Zgodnie z kodeksem pracy pracodawcy w

Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezwykle ważne pojęcie, na które powinien zwrócić uwagę każdy pracodawca. Zgodnie z kodeksem pracy pracodawcy w Polsce są zobowiązani do zapewnienia swoim pracownikom dostępu do szkolenia bhp, ppoż,

Dodane: 14-09-2021 05:11
Czy można zadbać o bhp po godzinach? - o ppoż bhp wołomin
szkolenia pierwsza pomoc. Odbycie przez pracowników szkolenia w tym zakresie niesie potrzebę zapewnienia im bezpieczeństwa. Dodatkowo daje pracownikom wiedzę jak należy uniknąć wypadków w pracy oraz jak należy się zachować kiedy doszło do niebezpiecznego zdarzenia w pracy.

Dlatego właśnie powinniśmy pamiętać sami o

Na pewno powinniśmy dbać o to, by nasi pracownicy brali udział w czymś takim jak szkolenia BHP. Dzięki temu bowiem nie będą panikować, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku, ale postarają się zachować spokój, przypomną sobie, na czy polegała pierwsza pomoc i będą pamiętali, że systemy ppoż także sprawnie działają i na pewno włączą się w odpowiednim momencie. Dlatego właśnie powinniśmy pamiętać sami o tym, by odbywały się u nas takie szkolenia. Dzięki temu na pewno będziemy czuli się bezpieczniej w firmie.